خرید اینترنتی پی پال ( PayPal ) با درگاه پی پال !

/ / حساب های ارزی
خرید اینترنتی پی پال

جالب است که بسیاری از سایت هایی که در دنیا وجود دارند، برای دریافت نمودن وجه و همچنین ارایه دادن خدمات خود از درگاه پی‌پال استفاده می‌نمایند. در اصل باید گفت امنیت و سرعت بالایی که این سیستم  دارد، باعث شده تا بیشتر سایت های معتبر دنیا برای ارایه دادن محصول و خدمات خود از این درگاه یا سیستم استفاده کنند. خرید اینترنتی پی پال بسیار راحت و امن و پر طرفدار است.

بهتر است بدانید سال تاسیس و بوجود آمدن شرکت پی‌پل در سال ۱۹۹۸ می باشد و اولین عرضه سهام شرکت پی پال در سال ۲۰۰۲ انجام پذیرفته است.

شما هم می‌توانید از خرید اینترنتی پی پال برای ثبت نمودن سفارشات و همچنین خرید خود استفاده نمایید و با کمترین کارمزد و معادل سازی ارز مربوطه، در کمترین زمان ممکن کار سفارش یا پرداخت را به آسانی انجام دهید.

کاری که این سایت برای شما انجام داده این است که، می توانید بدون باز نمودن حساب پی پال کار خرید خود را برعهده این سایت بگذارید تا در کمترین زمان و با بالاترین سرعت و همچنین با استفاده از اکانت معتبر، کار خرید اینترنتی شما را بدون دردسر انجام دهد.

پرداخت نمودن وجه به وسیله پی پال یک کار آسان و راحت بوده و همچنین باعث می شود تا یک خرید با امنیت و سرعت بالایی را داشته باشید.

خرید اینترنتی با پی پال

همانطور که گفتیم پی پال یکی از درگاه های رایج‌  برای پرداخت اینترنتی در جهان به شمار می رود که می توان به صراحت گفت تا کنون بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر در جهان دارد و در ۱۹۰ بازار در حال فعالیت نیز می‌ باشد و بیشتر از ۲۳۲ میلیون حساب را هم به خود اختصاص داده و ۸۷ میلیون کاربر این سایت هم کاملأ فعال می باشند. از ویژگی های خرید اینترنتی پی‌پال به مشتریان این است که پی پال اجازه می‌دهد تا به ارسال، دریافت و همچنین نگهداری پول در ۲۴ ارز مختلف، فرد احاطه داشته باشد.

شارژ کردن حساب پی‌پال کار سختی نیست و می‌توان از طریق حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری برای انجام این کار استفاده کرد. یکی دیگر از کارکرد پی پال این می باشد که دریافت‌کنندگان اجازه دارند به وسیله پی پل پول خود را از طریق چک به حساب پی‌پل خود و یا به حساب بانکی خود منتقل کنند.

 

میهن پرداخت با داشتن ارزهای الکترونیک و دارا بودن حساب های پی پال شرکتی و در ثانی معتبر، توانایی آن را دارد تا کلیه خرید های اینترنتی پی پال را برای کاربران خود در اسرع وقت و با کمترین کارمزد انجام دهد. همچنین این مجموعه می تواند به کاربر خود در زمینه خرید نمودن از بسیاری از سایت های خارجی که دارای سیستم پرداخت پی پال می باشند نیز کمک کند و پرداخت را برای کاربر خود آسان و راحت سازد. خرید و فروش پی پال و نقد کردن موجودی حساب پی پال در اسرع وقت از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

 

سایت هایی که قابلیت خرید اینترنتی پی پال را دارند:

  • خرید نمودن هاست و سرور از شرکت های دیتا سنتر مثل‌: هتزنر
  • پرداخت نمودن هزینه های ثبت نام آزمون بین المللی
  • خرید نمودن مقاله
  • خرید نمودن از سایت های نرم افزار و بازی
  • فروشگاه eBay
  • فروشگاه های مجهز به درگاه پی پال ( فقط با آدرس شیپینگ خارج کشور باشد)
  • خرید نمودن دامنه از نیم چیپ و God Addy
  • و بسیاری دیگر.

بهتر است این را بدانید که خرید اینترنتی پی پال با ارزهای دلار، یورو و پوند انجام می گیرد و اگر سفارش ارزهای دیگر باشد باید معادل آن را به صورت دلار انتقال داد.

خرید اینترنتی پی پال

مبلغ کارمزد

مبلغی که پی پال از حساب گیرنده به عنوان کارمزد کسر می کند بین ۴ تا ۴.۵ در صد می باشد.

در صورتی که پس از انتقال دادن پول و صدور رسید نظر شما از بابت خرید تغییر پیدا کرد نمی توانید خرید خود را کنسل کنید و پول را برگردانید.

نکته

اگر هم بخواهید پرداختی را برگشت بزنید بایستی قبلش با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این موضوع با اطلاع قبلی صورت بگیرد و اگر تایید شود این امکان بوجود می آید تا در صورت ریفاند و کنسلی سفارش توسط شما مبلغ ارز براساس نرخ خرید به صورت روز در پی پال محاسبه شده و تسویه شود.

 خرید اینترنتی پی پال با رسید

در این رابطه هم باید بگوییم که هر خرید اینترنتی پی پال یا انتقال با این درگاه همراه با رسید می باشد و خیال کاربر از نظر داشتن رسید راحت است. اینگونه که بعد از انجام کار خرید یا سفارش شماره TRANSACTION ID یا همان کد پیگیری تراکنش در صورتی که بخواهید به همراه تصویر آن برای شما ارسال خواهد شد.

 

ارسال نمودن پول به ایمیل پی پال اشتباه

اگر در هنگام انتقال پول به یک حساب  آن هم اگر حسابی با آن ایمیل وجود نداشته باشد، امکان کنسل نمودن و برگشت فوری پول وجود دارد و هیچ ترسی نباید در این رابطه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *