مزایای حساب ارزی پرفکت مانی چیست و چه مزایایی در ایران دارد؟

/ / حساب های ارزی
حساب ارزی پرفکت مانی

مزایای حساب ارزی پرفکت مانی

سیستم آنلاین پرفکت مانی در سال ۲۰۰۷ در کشور پاناما تاسیس شد یکی از مزایای حساب ارزی پرفکت مانی که باعث محبوبیت هرچه بیشتر این سیستم پرداخت آنلاین در برابر سایر سیستم های اکترونیکی شده، توجه نکردن آن به تحریم ها می باشد. این سیستم این امکان را فراهم کرده تا کاربران ایرانی نیز بتوانند از سیستم پرفکت مانی برای انجام تراکنش و معاملات خود استفاده نمایند.

همچنین باید گفت ارائه خدمات به تمامی کشورها با کمترین و منطقی ترین کارمزد هم باعث جذب کاربران بیشتر به سمت خود شده است. این سیستم به خصوص برای بیزینس کاران و سرمایه گذاران یک انتخاب درست و مفید بوده است. مزایای حساب ارزی پرفکت مانی موردی است که امروز قصد پرداختن به آن را داریم. پس با ما همچنان همراه باشید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی نوعی از کیف پول دیجیتالی می باشد که امکان تبدیل ارزهای مختلف به ارزهای دیجیتال و برعکس، ذخیره پول، پرداخت در سایت هایی که آن را می پذیرند، برداشت و … را به کاربران خود ارائه می دهد.

برای اینکه کاربران بتوانند از امکانات این کیف پول دیجیتالی بهرمند شوند در ابتدا باید وارد سایت perfectmoney شده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایند. پس از انجام این کار شما قادر به فعالیت در این سایت می باشید.

البته می توانید با کمک از مهین پرداخت و ارائه مدارک مورد نیاز بدون هیچ دردسر و مشکلی حساب پرفکت مانی برای خود باز کنید.

همانطور که گفته شد، حساب ارزی پرفکت مانی یکی دیگر از حسابهای ارزی در جهان است و تا کنون توانسته بیش از ده ها میلیون کاربر را به افتتاح این حساب ترغیب نماید.

با وجود حساب های ارزی که در جهان وجود دارد و ایران را مورد تحریم قرار داده اند این حساب ارزی روش سایر حساب های ارزی را در پیش نگرفته و دلیلی برای تحریم نمودن ایرانی ها نمی بیند.

به طور کلی پرفکت مانی به عنوان یک سیستم عالی پرداخت، عمل نموده و می توان به وسیله آن درآمدهای بین المللی در جهان داشت.

کارکرد حساب ارزی پرفکت مانی

داشتن حساب ارزی پرفکت مانی باعث می شود تا فرد بتواند بسته به نیاز خود ارز مورد نظر را تهیه نماید و حتی به وسیله آن سود قابل توجهی نیز برای خود کسب کند.

می توان گفت که یکی از بهترین روش ها برای سرمایه گذاری داشتن یک حساب ارزی است که پرفکت مانی می تواند برای ایرانی ها گزینه مناسبی باشد.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

یک روش موثر برای شارژ نمودن حساب پرفکت مانی به شمار می رود و به وسیله آن می توان واریز پول به حساب را به راحتی انجام داد.

اگر بخواهیم یک تعریف بهتر برای ووچر پرفکت مانی در نظر بگیریم باید بگوییم که ووچر همچون یک رمز شارژ می باشد که وقتی آن را ثبت نمایید حساب پر می گردد.

داشتن ووچر می تواند یک ریسک نیز تلقی گردد. چرا که هر کس به این کدها دسترسی پیدا نماید راحت می تواند آن را در کمترین زمان ممکن وارد حساب خود نماید. اگر هم این اتفاق بیافتد برگشت پول یا همان ارز دیگر غیر ممکن می باشد. درست است که این روش سریعترین روش می باشد اما خوب خطرات خود را نیز در پی دارد و چه بسا کلاهبردارانی که به وسیله این روش پولهای هنگفتی به جیب زده اند.

ارزهای قابل پشتیبانی

پرفکت مانی توانایی این را دارد تا ۴ نوع ارز را مورد پشتیبانی خود قرار دهند. ارزهایی همچون:

_ دلار آمریکا حساب کاربری U

_ یورو حساب کاربری E

_ طلا حساب کاربری G

_ بیت کوین

شما به وسیله پرفکت مانی حتی می توانید با کارمزد پایین پول خود را تبدیل کرده و یا تغییر دهید.

 

مزایای حساب ارزی پرفکت مانی

پرفکت مانی به عنوان یک سیستم بین المللی توانایی این را دارد تا خدمات مناسبی را برای کاربران خود ایجاد نماید.

یکی از این مزایا ارائه تخفیف برای هر تراکنش می باشد. یا به کاربرانی که در سیستم تبلیغاتی پرفکت مانی شرکت می کنند و تراکنش بالا انجام می دهند جوایزی اهدا می گردد.

از مزیت های دیگر این حساب می توان به انتقال وجه اشاره نمود.

پرفکت مانی همچون پی پال و وب مانی عمل نموده و تمام کارایی آنها را در بردارد.

از نظر امنیت هم باید بگوییم که این سیستم توانایی محافظت از حساب کاربران را دارا می باشد و بهترین امنیت ها را برای حفظ سرمایه کاربران خود در نظر و اجرا نموده است.

به عبارتی پرفکت مانی نیز همچون سایر سیستم های پرداخت دیگر دارای مزایا و معایبی می باشد که مزایای استفاده از آن به معایبش می چربد.

انجام تراکنش با امنیت بالا قابل انجام است و کشورهایی که مورد تحریم بی رحمانه اروپا قرار گرفته اند به راحتی می توانند از این حساب استفاده نمایند.

در صورت داشتن مانده حساب وجهی به عنوان سود به صورت ماهیانه به حساب پرداخت می نماید.

البته می توان با توافق کاربران قرض گرفتن یا قرض دادن را هم انجام داد. همچنین انتقال و انجام تراکنش به صورت نامحدود انجام می پذیرد.

هیچگونه مالیاتی برای کاربران در نظر گرفته نشده است و لازم نیست برای شروع فعالیت احراز هویت نمود.

معایب حساب پرفکت مانی

حال که با مزایای حساب ارزی پرفکت مانی تا حدودی آشنا شدیم خوب است که در رابطه با معایب آن نیز نکاتی را بدانیم.

پرفکت مانی امکان برگشت و یا اصلاح مبادلات را ندارد. به همین دلیل در هنگام پرداخت باید دقت کافی را کاربر داشته باشد. چون بازگردانی ارز در این سیستم امکان پذیر نمی باشد.

اگر رمز کاربری کیف پول پرفکت مانی فراموش گردد برای بازگردانی رمز بایستی هزینه های بالایی را متقبل شد.

نمی توان از طریق مستر کارت و ویزا کارت پول های موجود در حساب کاربری را خارج نمود.

در آخر مهین پرداخت با متخصصان مجرب در این حیطه می توانند کمک شایانی به افرادی که علاقه دارند حساب پرفکت مانی یا سایر حساب های ارزی را داشته باشند را دارد.  پس با مشاوران ما در همین پرداخت بهترین ها را برای خود یا شرکت خود ایجاد نمایید. جهت افتتاح حساب پرفکت مانی، شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی و یا خرید با پرفکت مانی و نقد کردن پرفکت مانی موجود در حساب خود به لینکهای مربوطه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *