حساب ارزی پرفکت مانی چه مزایایی در ایران دارد؟

/ / حساب های ارزی
حساب ارزی پرفکت مانی

حساب ارزی پرفکت مانی یکی دیگر از حسابهای ارزی در جهان است که در سال ۲۰۰۸ در کشور پاناما تاسیس و راه اندازی شده است و تا کنون توانسته بیش از ده ها میلیون کاربر را به افتتاح این حساب ترغیب نماید.

با وجود حساب های ارزی که در جهان وجود دارد و ایران را مورد تحریم قرار داده اند این حساب ارزی روش سایر حساب های ارزی را در پیش نگرفته و دلیلی برای تحریم نمودن ایرانی ها نمی بیند.

به طور کلی پرفکت مانی به عنوان یک سیستم عالی پرداخت، عمل نموده و می توان به وسیله آن درآمدهای بین المللی در جهان داشت.

کارکرد حساب ارزی پرفکت مانی

داشتن حساب ارزی پرفکت مانی باعث می شود تا فرد بتواند بسته به نیاز خود ارز مورد نظر را تهیه نماید و حتی به وسیله آن سود قابل توجهی نیز برای خود کسب نماید.

می توان گفت که یکی از بهترین روش ها برای سرمایه گذاری داشتن یک حساب ارزی است که پرفکت مانی می تواند برای ایرانی ها گزینه مناسبی باشد.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

یک روش موثر برای شارژ نمودن حساب پرفکت مانی به شمار می رود و به وسیله آن می توان واریز پول به این حساب به راحتی انجام داد.

اگر بخواهیم یک تعریف بهتر برای ووچر پرفکت مانی در نظر بگیریم باید بگوییم که ووچر همچون یک رمز شارژ می باشد که وقتی آن را ثبت نمایید حساب پر می گردد.

داشتن ووچر می تواند یک ریسک نیز تلقی گردد. چرا که هر کس به این کد ها دسترسی پیدا نماید راحت می تواند آن را در کمترین زمان ممکن وارد حساب خود نماید. اگر هم این اتفاق بیافتد برگشت پول یا همان ارز دیگر غیر ممکن می باشد. درست است که این روش سریعترین روش می باشد اما خوب خطرات خود را نیز در پی دارد و چه بسا کلاهبردارانی که به وسیله این روش پولهای هنگفتی به جیب زده اند.

ارزهای قابل پشتیبانی

پرفکت مانی توانایی این را دارد تا ۴ نوع ارز را مورد پشتیبانی خود قرار دهد. ارزهایی همچون:

_ دلار آمریکا حساب کاربری U

_ یورو حساب کاربری E

_ طلا حساب کاربری G

_ بیت کوین

شما به وسیله پرفکت مانی حتی می توانید با کارمزد پایین پول خود را تبدیل کنید و یا تغییر دهید.

حساب ارزی پرفکت مانی

مزیت های حساب ارزی پرفکت مانی

پرفکت مانی به عنوان یک سیستم بین المللی توانایی این را دارد تا خدمات مناسبی را برای کاربران خود ایجاد نماید.

یکی از این مزایا ارائه تخفیف برای هر تراکنش است. یا به کاربرانی که در سیستم تبلیغاتی پرفکت مانی شرکت می کنند و تراکنش بالا انجام می دهند جوایزی اهدا می گردد.

از مزیت های دیگر این حساب می توان به انتقال وجه اشاره نمود.

پرفکت مانی همچون پی پال و وب مانی عمل نموده و و تمام کارایی آنها را در بردارد.

از نظر امنیت هم باید بگوییم که این سیستم توانایی محافظت از حساب کاربران را دارا می باشد. و بهترین امنیت ها را برای حفظ سرمایه کاربران خود در نظر و اجرا نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *