بیت کوین پرفکت مانی چیست و چگونه خرید و فروش میشود؟

/ / دسته‌بندی نشده
بیت کوین پرفکت مانی “”

بروزرسانی فروردین ۱, ۱۴۰۲

پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت می باشد که در کشور پاناما تاسیس شده است و انواع پرداخت ها را به صورت اینترنتی برای کاربران انجام می دهد. به عبارت ساده تر بخواهیم بگوییم باید گفت پرفکت مانی همچون پی پال عمل کرده اما با یک فرق آن هم تحریم نکردن کاربران ایرانی برای استفاده از این سیستم است. یکی از مهمترین کاربردهایی که پرفکت مانی دارد، خرید بیت کوین می باشد که به عنوان مهمترین کاربرد این سیستم به حساب می آید. در این مطلب سعی داریم بیشتر راجب بیت کوین پرفکت مانی مطالبی را قرار دهیم امیدواریم برایتان جالب باشد.

بیت کوین چیست؟

یک نظام پرداخت جهانی است که با کارکردهای مشابه پول و بدون پشتوانه می باشد. بسیاری از کشور ها هنوز هم به عنوان یک پول قانونی آن را قبول ندارند.

بهتر است بدانید بیت کوین اولین پول دیجیتالی غیر متمرکز در جهان می باشد.

همچنین یک شبکه همتا به همتا بوده و تراکنش ها بدون اینکه واسطه وجود داشته باشد به طور مستقیم بین کاربران صورت می پذیرد.

نکته

هیچ‌کسی نمی تواند ادعا کند که مالک شبکه بیت‌کوین است.

بیت کوین پرفکت مانی

مراحلی که برای خرید بیت کوین پرفکت مانی باید طی نمود

اگر دارای حساب پرفکت مانی هستید کافی است به یک صرافی بیت کوین مراجعه نموده و پرفکت مانی را به عنوان یک روش پرداخت برای خود بپذیرید.

توجه داشته باشید که صرافی که برای کار به آنجا می روید حتمٱ معتبر باشد و دقت کنید که امکان استفاده برای کاربران ایرانی وجود داشته باشد. چرا که ممکن است به دلیل تحریم  حساب شما بلوکه گردد.

بعد از مطمئن شدن این مورد قیمت بیت کوین ها را با هم مقایسه کنید تا با قیمت مناسب خریداری کنید و سرتان کلاه نرود.

نکته

برای انجام اینکار بهتر است به چند صرافی برای قیمت گرفتن سر بزنید و قیمت ها را با هم مقایسه نمایید.

اینهایی که گفتیم بیشتر برای این بود تا شما هنگام انجام اینکار، اعتماد کامل را نسبت به صرافی که می خواهید خرید بیت کوین پرفکت مانی را در آن انجام دهید پیدا نمایید.

حال تمام جوانب را در نظر گرفتید و اطمینان خاطر پیدا کردید نوبت به خرید کردن بیت کوین می رسد.

خرید بیت کوین پرفکت مانی

برای انجام اینکار شما کافی است از طریق درگاه پرفکت مانی، مقدار ارز مورد نظر را، برای صرافی مورد نظر ارسال نمایید و بعد هم صرافی، بیت کوین‌های خریداری شده شما را به آدرس کیف پولی که دارید ارسال می نماید یا اینکه بیت کوین‌ها را روی کیف پول موجود در صرافی شارژ کنید. بعد انجام این کار، می‌توانید درخواست برداشت بدهید و برداشت نمایید.

چگونه می توان با شارژ پرفکت مانی بیت کوین خرید؟

 

برای اینکه بتوانید خرید بیت کوین پرفکت مانی را انجام دهید احتیاج  به یک سرویس فروش بیت کوینی دارید. که برای انجام اینکار درگاه پرداخت، به کاربر، این شبکه را ارائه می دهد. اما پیدا کردن این سرویس یک کار کاملٱ دشوار می باشد. به غیر از این که مشکل می باشد باید گفت برخی از آنها هم کیف پول های ایرانی را قبول نمی کنند.

برای انجام اینکار می توانید از خدمات مجموعه ایی که در این حیطه کار می کنند استفاده نمایید. میهن پرداخت با خدمات متنوع در خدمت شماست. تنها لازم است که در سایت ثبت نام کنید و تیکت درخواست خود را ارسال کنید. متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *