بهترین صرافی پی پال در ایران چه خدماتی ارائه می دهد؟

/ / اقتصادی, حساب های ارزی
بهترین صرافی پی پال در ایران

پی پال یک سرویس مالی آنلاین و معتبر در تمام کشورها می باشد و این امکان را برای شرکت ها یا اشخاص ایجاد میکند تا با این حساب از هر کشوری خرید یا انتقال وجه و بیزینس مالی داشته باشند. اما خوب در ایران این امکان تا حدی به دلیل تحریم ها امکان پذیر نمی باشد و نمی توان با پول رایج مملکت حساب خود را شارژ نمود و یا به راحتی افتتاح حساب داشت. به همین دلیل برای تغییر پول و انتقال به حساب پی پال از یک صر افی معتبر کمک گرفت. با ما همراه باشید تا بهترین صرافی پی پال در ایران را شناسایی کنیم.

پی پال حدود یک دهه است که کار خود را شروع کرده و به عنوان یکی از بهترین حساب های الکترونیکی در جهان و حتی خاورمیانه شناخته شده است. این سیستم الکترونیکی این امکان را فراهم نموده تا دیگر وجه نقد همراه خود نکنیم و وقت خود را صرق انتقال پول در صف های طویل بانک ها هدر ندهیم.

مزایای صرافی پی پال

افتتاح حساب پی پال

از طریق این سرویس به غیر از اینکه می توان اقلام مورد نیاز خود را از هر کشوری که مایل هستید خریداری نمایید این امکان نیز فراهم شده تا از طریق صرافی های معتبر در ایران پول را نقد نیز دریافت نمایید. صرافی پی پال در ایران بسیار بوده و نمی توان به راحتی به هر صرافی اطمینان نمود. از طرف دیگر هم در صرافی فقط تبدیل ریال به پول اکترونیکی یا برعکس نبوده و می توان از طریق این صرافی ها افتتاح حساب نمود. چرا که در ایران و به دلیل تحریم ها امکان افتتاح حساب برای افراد مقیم ایران فراهم نمی باشد و صرافی این امکان را برای افرادی که مایل به افتتاح حساب پی پال هستند فراهم نموده و با گرفتن مدارک مورد نیاز از خارج کشور حساب پی پال وریفای شده با نام این افراد باز می نماید.

کافی است به بهترین صرافی پی پال در ایران که میهن پرداخت است وارد شوید و با ارائه چند مدارک شخصی خود و هزینه مناسب اقدام به افتتاح حساب پی پال نمایید.

بهترین صرافی پی پال در ایران

نقد کردن پی پال

شاید از پرکاربردترین کارهایی که در صرافی انجام می گیرد نقد کردن و تغییر درآمد دلاری به وجه رایج کشور و بلعکس باشد. به همین دلیل نمی توان به هر صرافی اطمینان نمود و تمام درآمد دلاری پی پال خود را دست آنها سپرد. با کمک پی پال می توان در تمام سطح جهان اقدام به دریافت یا انتقال وجه نمود. با درصدی پایین مهین پرداخت بهترین ارائه ها را به عزیزانی که مایل به نقد کردن درآمد پی پال خود هستند ارائه می دهد.

خرید و فروش پی پال

با داشتن حساب وریفای شده پی پال این امکان فراهم می شود تا در هر نقطه از جهان به وسیله اینترنت و فضای مجازی خرید، فروش و … انجام دهید. به عنوان مثال امکان دارد شما بخواهید به یک سفر خارجه بروید و در یک هتل اقامت کنید. به همین دلیل قبل از ورود از طریق آنلاین اتاق خود را به وسیله حساب پی پال می توانید به راحتی رزرو نمایید. اگر این حساب نباشد امکان رزور با حسابهای کشور ایران امکان پذیر نبوده و فرد دچار مشکل می گردد.

جهت خرید و فروش پی پال به بخش مربوطه در میهن پرداخت مراجعه نمایید. میهن پرداخت پی پال موجود در حساب شما را خریداری می کند و تسویه ریالی انجام خواهد داد. همچنین خدمات شارژ حساب پی پال نیست از دیگر خدمات به صرفه این سایت می باشد.

پی پال در کنار مزیت هایی که دارد همچون بانک ها مزایایی به همراه ندارد. به عنوان نمونه پی پال برای سودهی هیچگونه تضمینی نمی دهد و امکان دریافت وام را برای دارندگان حساب ایجاد نمی کند. اگر متوجه گردد که از کشور ایران کسی از این حساب استفاده می نماید ممکن است حساب را بلوکه و ضبط نماید. به همین دلیل است که باید حتما از طریق آی پی کشورهای دیگر از این حساب استفاده نمود.

میهن پرداخت

در آخر پی پال توانسته با گسترش خدمات خود به مشتریانش محبوبیت و شهرت روز افزونی را برای خود ایجاد و از رقبای دیگر خود پیشی بگیرد. می توان گفت پی پال امروز بیش از ۱۰۰ کشور و ۲۶ واحد پولی دنیا ارائه خدمات دارد و بیش از ۱۶۷ میلیون کاربر فعال در تمام نقطه جهان از این درگاه استفاده می نمایند.

به عبارتی پی پال باعث شده تا کسب و کارهای بزرگ و حتی کوچک بتوانند در تمام جهان کار خود را گسترش دهند و با هم تعامل مالی و داد و ستد داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *