اکانت پی پال را چگونه ایجاد کنیم؟ ساده ترین روش!

/ / حساب های ارزی
اکانت پی پال

یکی از خدماتی که در اینترنت برای راحتی حال کاربران وجود دارد، حساب پیپل وریفای شده می باشد. این حساب باعث می شود تا کاربر به راحتی کار خرید یا انتقال پول را به وسیله اینترنت انجام دهد. اگر شما هم علاقه دارید یک اکانت پی پال داشته باشید، پس با ما همراه باشید تا چگونگی ساخت آن را آموزش ببینید.

ساخت اکانت پی پال

برای ساختن اکانت پی پال باید به طور درست و دقیق مراحل زیر را انجام دهیم تا دچار بروز مشکل نشویم:

۱. اسکن نمودن پاسپورت یا کارت ملی خود

۲. ثبت کردن شماره تماس ثابت در پی پال

۳. ثبت نمودت شماره تلفن همراه در سایت پی پال

بعد از اینکه اطلاعات بالا را به طور دقیق ثبت نمودید، این سایت اکانت شما را مورد بررسی  قرار می دهد و شماره های تماس شما را در صورت درست بودن تایید می نماید. حال بعد از اینکه حسابتان هم تایید شد، می توانید از تمام خدمات سیستم استفاده نمایید.

برای اینکه بتوانید درخواست ساخت اکانت پی پال خود را تایید نمایید، باید حتمأ مراحل زیر را به طور درست و دقیق دنبال نمایید.

ابتدا در این وب سایت یک حساب کاربری بوجود بیاورید تا بتوانید وارد حساب شوید.

بعد از اینکه این مرحله را گذراندید از پیشخوان سمت راست صفحه خود، گزینه سرویس ها را انتخاب نموده و بر روی لیست سرویس ها کلیک کنید و گزینه ایی به نام افتتاح اکانت پی پال را پیدا کرده و آن را کلیک نمایید.

بعد نوبت می رسد به این گزینه‌ با این عنوان (قوانین سایت را پذیرفته ام ) و آن را تایید نموده و روی ثبت درخواست خود و همچنین بر روی کلمه ادامه کلیک نمایید.

بعد از اینکه کارهایی که در بالا گفته شد را به درستی انجام دادید، فاکتور ارائه شده را بررسی کرده و از صحت اطلاعاتی که وارد نمودید اطمینان کامل حاصل نمایید.

حال نوبت به گزینه تایید در پی پال می رسد، با کلیک نمودن بر روی گزینه تایید به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد. فقط توجه کنید که پرداختی که دارید باید حتمأ تکمیل شود تا درخواست شما برای کارشناسان مربوطه ارسال گردد.

اکانت پی پال

ویژگی های ساخت یک اکانت پی پل

۱. از این اکانت می توان برای استفاده مبالغ شخصی استفاده نمود.

۲. این اکانت حساب با هر ارزی قابل شارژ شدن می باشد مثل: دلار، یورو و…

۳. ساختن یک حساب پی پال امکان دارد ۱ تا ۳ روز کاری زمان را صرف کند.

۴. این حساب ها معمولأ از کشورهایی همچون امارات قابل صادر شدن می باشند. چون که به دلیل تحریم ایران افتتاح حساب در ایران مقدور نمی باشد.

در اصل پی پال به عنوان یک کیف پول اینترنتی در جهان شناخته شده می باشد. یک کیف پول معتبر.

بهتر است بدانید که ساخت اکانت پی پال در صورتی به صرفه و مناسب می باشد که دارای درگاه پرداخت باشد. اگر از یک سایت که دارای پی پال نیست می خواهید خرید کنید، بهتر است که یک کارت فیزیکی داشته باشید تا در این مواقع بتوانید از آن استفاده نمایید. چرا که اگر در این مواقع کارت فیزیکی نداشته باشید، نمی توانید خرید خود را انجام دهید و سایت مورد نظر هم حساب پی پال ندارد تا بتوانید پول را برای آن حساب واریز نمایید.

میهن پرداخت برای انجام انواع خدمات حساب های ارزی در خدمت شما عزیزان است. افتتاح انواع حساب های ارزی همچون: پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، اسکریل و … تنها لازم است با ما تماس بگیرید. با پشتیبانی کامل طبق قوانین سایت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *