انتقال با اسکریل از مطمئن ترین و سریع ترین راه های انتقال پول و ارز!

/ / حساب های ارزی
انتقال با اسکریل

امروزه کار نقل و انتقال پول وابسته به بانک نمی باشد و شرکت هایی هم چون پی پال، وب مانی و scrill توانایی لازم را برای انتقال و یا حتی خرید، آن هم به صورت اینترنتی را دارا می باشند و شخص به راحتی و در کمترین زمان ممکن و بدون تلف کردن وقت کار تراکنش و انتقال را در هر نقطه از جهان را انجام میدهد. برای افتتاح حساب اسکریل کلیک کنید.

اسکریل یک درگاه اینترنتی آنلاین می باشد که در سال ۲۰۰۱ در کشور انگلستان تاسیس و راه اندازی شده است.

این سیستم آنلاین به راحتی و در کمترین زمان ممکن کار انتقال و تراکنش را در هر نقطه از جهان ممکن میسازد و می توان از یک نقطه جهان به نقطه دیگر خرید و تراکتش داشت.

اسکریل دارای مزایایی بسیاری است که یکی از آن مزایا که امروز هم سعی داریم بیشتر راجب آن بنویسیم انتقال پول است. آن هم انتقال با اسکریل که یک سیستم اینترنتی و مجهز با امنیت بالا است.

گفتیم امنیت بالا! درست است. این سیستم همچون سیستم اینترنتی پی پال دارای امنیت بالا بوده که کاربر می تواند به راحتی کار انتقال و خرید و فروش را در این درگاه بدون هیچ ترس و استرسی انجام دهد.

این سیستم به عنوان یک کیف پول برای کاربر عمل کرده و توانایی آن را دارد تا ارز موجود در کیف پول و حساب کاربر را تا ۴۰نوع ارز، مورد تبدیل قرار دهد.

همانگونه که گفتیم انتقال با اسکریل یکی از مهمترین مزایای این سیستم به شمار می رود و می توان به آسانی به حساب اسکریل یا حساب های دیگر انتقال و تراکنش داشت.

انتقال با اسکریل

چگونگی انتقال با اسکریل

ابتدا بایستی یک حساب در اسکریل داشته باشید تا بتوانید کار انتقال وجه را صورت دهید. پس اگر دارای حساب اسکریل می باشید و می خواهید کار انتقال وجه را انجام دهید:

۱_ کشوری که می خواهید از آن پول ارسال کنید و کشوری که به آن پول ارسال می کنید را انتخاب و مشخص کنید. یعنی مبدٱ و مقصد در ابتدا باید مشخص گردد.

۲_ ایمیل کاربر مورد نظر را وارد کنید.

۳_ تاییده و در آخر انتقال پول را انجام دهید.

نکات قابل توجه در حین انتقال با اسکریل

_ در این زمینه انتخاب مبدأ و مقصد اسکریل به شما این پیشنهاد را می دهد که قبل از ورود به سایت مبدأ و مقصد را مشخص نمایید.

_ توجه داشته باشید که اگر می خواهید در داخل کشور خود انتقال داشته باشید، لازم است ابتدا بعد از اینکه وارد سایت شدید دکمه Send Money را پیدا نموده در همان صفحه و روی آن کلیک نمایید.

_ در هنگام انتقال وجه توجه کنید که آدرس ایمیلی که برای آن پول انتقال می دهید باید همان آدرس ایمیلی باشد که برای حساب کاربری اسکریل خود استفاده می نمایند باشد. در غیر این صورت انتقال اسکریل صورت نمی گیرد.

_ زمان انتقال وجه به وسیله اسکریل، اگر حسابی که به آن انتقال صورت می گیرد اسکریل باشد ظرف چند ثانیه پول انتقال پیدا می کند. اما اگر حساب دیگری برای انتقال انتخاب گردد حدود ۲ساعت، اگر هم حساب تازه افتتاح گردیده باشد امکان اینکه زمان بیشتری را ببرد نیز است.

_ وقتی پول وارد حساب گردید می توان از طریق: حساب بانکی، کیف پول موبایلی و ویزا کارت اقدام به برداشت آن کرد.

نکته

این را هم بهتر است بدانید که به وسیله مستر کارت نیز می توان از حساب اسکریل برداشت نمود.

از ارزهایی که دراسکریل قابل انتقال می باشند نیز می توانیم بله این موارد اشاره کنیم:

 

  • دلار استرالیا
  • پوند بریتانیا
  • دلار کانادا
  • کرونا چک
  • کرون دانمارک
  • یورو و دلار هنگ کنگ
  • فورینت مجارستان
  • روپیه هندوستان
  • شیکل جدید اسرائیلی.

کارمزد انتقال با اسکریل

در رابطه با کارمزدی که اسکریل برای انتقال پول می گیرد باید گفت که بسته به اینکه کجا و چطور پول انتقال پیدا می کند کارمزد نیز قابل تغییر می باشد.

به عنوان نمونه واریزی که به طریق حواله بانکی، بوکو، بیت کوین، انتقال سریع بانکی، ویزا، مستر و جی سی بی انجام می پذیرد دارای کارمزد ۱ درصد می باشد و برای انتقال به حساب اسکریل ۴۵/ ۱ درصد کارمزد می باشد.

اما برای دریافت و انتقال حساب بانکی از اسکریل کارمزد رایگان شامل کاربر می گردد.

نکته

این را هم اضافه کنیم که اگر حساب تا یک سال بدون استفاده قرار بگیرد ۲تا۳ یورو ماهیانه جریمه به دارنده حساب اسکریل تعلق می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *